این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ویپ دخان سون کاملا محفوظ می باشد

فروشگاه اینترنتی ویپ دخان سون

بزرگترین فروشگاه اینترنتی ویپ و ایجوس در ایران

فروشگاه اینترنتی ویپ دخان سون

بزرگترین فروشگاه اینترنتی ویپ و ایجوس در ایران

مرتب سازی :
پادماد اسموک آی‌پی‌ایکس 80 | SMOK IPX80 % حراج 9

پادماد اسموک آی‌پی‌ایکس 80 | SMOK IPX80

 • 2,200,000 تومان
 • 2,000,000 تومان

اسموک آی جی پرو

 • 1,000,000 تومان
پادماد اسموک نورد 4 | SMOK NORD 4 % حراج 13

پادماد اسموک نورد 4 | SMOK NORD 4

 • 2,300,000 تومان
 • 2,000,000 تومان
ویپ اسموک نورد 5 | SMOK NORD 5 % حراج 26

ویپ اسموک نورد 5 | SMOK NORD 5

  نا موجود

پاد ماد چیست؟

 

خرید پاد ماد

 

احتمالاً نام پاد ماد یا ویپ پاد را شنیده‌اید؛ اما اطلاعات دقیق و جامعی در ورد مفهوم و کاربرد آن‌ها ندارید. پاد مادها یا همان ویپ پادها دستگاه‌های دوکاره‌ای هستند که هم برای ترک سیگار و هم برای ترک قلیان می‌توانند مفید و مناسب باشند. سیگارها الکترونیکی این روزها بسیار محبوب شده‌اند، تا جایی که برندهای بسیار بزرگ و قدرتمندی در این حوزه ورود پیدا کرده و با سرمایه‌گذاری‌های کلانی که بر روی تولید انواع سیگارهای الکترونیکی انجام داده‌اند، این دستگاه را به یک محصول تجاری و یک اکسسوری لوکس و لاکچری تبدیل کرده‌اند. 

اگر بنا بر هر دلیلی مانند بوی بد و ماندگار سیگار از دهان و لباس، مضرات بسیار زیاد آن، مشکلات پزشکی و دارویی، سختی‌های مهیا کردن قلیان در شرایط مختلف و دلایل مشابه دیگر، از استعمال سیگار و قلیان منع یا خسته شده‌اید، باید بدانید که سیگارهای الکترونیکی مانند پاد ماد بهترین جایگزین برای آن‌ها خواهند بود.

سیگار الکترونیکی چیست؟ انواع سیگارهای الکترونیکی

سیگارهای الکترونیکی نوع جدیدی از سیگارها هستند که با تولید بخار و نیکوتین کنترل شده (یا حتی نیکوتین صفر)، لذت و حالت سیگار کشیدن را در فرد تداعی کرده و از این طریق، وابستگی آن‌ها به سیگار را از بین می‌برند. این دستگاه‌ها در ابتدا برای مصارف این چنینی و درمانی طراحی و تولید شدند؛ اما رفته رفته با استقبال بی‌نظیر کاربران، به یک کالای تجاری بدل شده‌اند.
در سیگارهای الکترونیکی خبری از کاغذ، توتون، فیلتر و دود سمی و کشنده نیست. در این سیگارها، از یک مایع غلیظ روغنی و یک کویل الکتریکی برای تولید بخار (کلود) استفاده می‌شود. میزان دود خروجی و میزان نیکوتین تزریقی به بدن در هر بار استفاده، در این دستگاه‌ها قابل تنظیم و کنترل است.
طبق تحقیقات انجام شده، سیگارهای الکترونیکی تا 95 درصد کمتر از مصرف سیگار و قلیان، به بدن آسیب می‌رسانند. دیگر خبری از دود سمی سیگار و قلیان که حاوی صدها ماده سمی و مهلک است، نخواهد بود. اگر قصد ترک نیکوتین را دارید، این دستگاه‌ها می‌توانند با نیکوتین صفر، بخارهای حجیمی تولید کرده و حس کشیدن سیگار و قلیان را در ذهن شما تداعی کنند، بدون آنکه ماده‌ای سمی مانند قطران را به بدن شما تزریق کنند.
سیگارهای الکترونیکی انواع مختلفی دارند. ویپ سیستم‌ها، پاد سیستم‌ها و پاد مادها سه نوع اصلی این دستگاه‌ها هستند. برای آشنایی بیشتر و بهتر با پاد مادها، ابتدا بهتر است آشنایی مختصری با ویپ‌ها و پادها داشته باشیم.

ویپ سیستم چیست؟

 

انواع ویپ سیستم

 

ویپ سیستم یا دستگاه ویپ اولین سیگارهای الکترونیکی بودند که روانه بازار شدند. تجربه لذت‌بخش ویپینگ با دود فراوان و نیکوتین پایین با این دستگاه‌ها به بازار معرفی شد. ویپ سیستم‌ها دستگاه‌های به نسبت حجیم و بزرگی هستند که تنظیمات فراوانی دارند و دست کاربر را در میزان بخار خروجی و توان دستگاه کاملاً باز می‌گذارند.
این دستگاه‌ها همانند تمام سیگارهای الکترونیکی دیگر از یک بدنه محکم، باتری، کویل، کارتریج (مخزن)، پورت شارژر و دکمه‌های پاور و تنظیمات ساخته می‌شوند. برای استفاده از این دستگاه‌ها که در دو نوع ویپ یکبار مصرف و ویپ قابل شارژ طراحی می‌‌شوند، باید جویس مناسب آن‌ها را خریداری نمود.
مایع غلیظ و روغنی که در درون کارتریج دستگاه شارژ می‌شود تا با حرارت کویل تبخیر شده و بخار و نیکوتین لازم را فراهم کند، جویس نام دارد. جویس‌ها انواع مختلفی دارند و هر کدام در طعم‌ها و درصد نیکوتین مختلفی ساخته می‌شوند تا لذت ویپینگ را دوچندان کنند.
ویپ‌ها دستگاه‌هایی مناسب برای افرادی هستند که قلیان می‌کشند و دود زیاد و طعم‌های میوه‌ای و میکس مختلف را دوست دارند. درصد نیکوتین این دستگاه‌ها پایین و در برخی مواد صفر است. بخارهای حجیمی تولید می‌کنند، نسبتاً بزرگ بوده و در جیب قابل حمل نیستند. این دستگاه‌ها تنظیمات زیادی را در مورد میزان توان خروجی دستگاه و مقدار بخار تولیدشده، در اختیار کاربر قرار می‌دهند.
هرچه توان دستگاه بالاتر انتخاب شده باشد، کویل ویپ جریان بیشتری از باتری کشیده و حرارت بیشتری را به جویس وارد می‌کند. در نتیجه جویس بیشتری در هر پک تبخیر شده و علاوه بر تولید بخار حجیم، نیکوتین و مزه میوه‌ای بیشتری نیز وارد بدن کاربر می‌شود.

پاد سیستم چیست؟

پاد سیستم‌ها نقطه مقابل ویپ‌ها هستند. پادها دستگاه‌های کوچکی هستند که برای ترک دادن افراد سیگاری طراحی و ساخته شده‌اند. این دستگاه‌ها از مایعاتی نیکوتین بالا به نام نیکوتین سالت یا سالت نیکوتین در کارتریج خود استفاده می‌کنند و درصد نیکوتین بالاتری را به بدن فرد کاربر، تزریق می‌کنند.
کویل‌های این دستگاه‌ها به گونه‌ای طراحی شده است که با یالت نیکوتین همخوانی بیشتری دارند. سالت‌ها درصد گلیسیرین پایین داشته و با نیکوتین بالایی که دارند، دود کمتری تولید می‌کنند و نیکوتین بیشتری (همانند سیگار) را به بدن می‌رسانند.
در پادها خبری از تنظیمات زیاد و پیچیده نیست و یک دستگاه ساده با کاربری مشخص است. کار کردن با پادها به مراتب راحت‌تر از ویپ سیستم است. این دستگاه‌ها حجم کوچکی داشته و در جیب قابل حمل هستند. تنظیمات زیادی ندارند، خوش دست و زیبا هستند، طراحی ساده‌ای دارند و بهترین جایگزین برای سیگار در نظر گرفته می‌شوند.
پادها نیز همانند ویپ‌ها در دو نوع پاد یکبار مصرف و پاد قابل شارژ ساخته می‌شوند. نمونه‌های قابل شارژ، همانند ویپ‌ها، به کمک شارژر شارژ شده و مجدد قابل استفاده هستند. نمونه‌های استاندارد این دستگاه‌ها که توسط برندهای معروفی همچون ویپرسو، گیک ویپ و اسموک طراحی می‌شوند، دارای پورت‌های USB Type-C هستند ک با شارژرهای معمولی گوشی‌های هوشمند اندرویدی قابل شارژ هستند.
برای خریداری این دستگاه‌ها و لوازم جانی آن‌ها مانند جویس‌های اقتصادی، باتری، کویل، بند گردنی، قاب محافظ سیلیکونی، کیف، استیکر و موارد دیگر، می‌توانید به وب‌سایت دخان سون مراجعه کنید.

انواع پاد ماد

انواع پاد ماد

 

اکنون دید بهتری از دستگاهی که می‌خواهید خریداری کنید در اختیار دارید. پادمادها دستگاه‌هایی هستند که می‌توان آن‌ها ترکیبی از ویپ‌ها و پادها در نظر گرفت. ویپ‌های دستگاه‌هایی با تنظیمات زیاد بودند که لذت ویپینگ و تولید بخار در سطح‌های مختلف را در اختیار کاربر قرار می‌داند؛ اما نقطه ضعف بزرگ آن‌ها، حجیم بودن دستگاه‌هایشان بود.
پادها نیز با نیکوتین سالت شارژ می‌شدند و نیکوتین زیاد و بخار کمی را تولید می‌کردند. این دستگاه خوش دست بوده و در جیب کت، شلوار و کیف‌های رودوشی قابل حمل بودند. نقطه ضعف بزرگ آن‌ها، محروم کردن کاربران از تولید بخارهای زیاد و تجربه کردن لذت کشیدن قلیان است.
پاد مادها که با نام ویپ پاد نیز شناخته می‌شوند، از کویل‌های دومنظوره‌ای در طراحی خود بهره می‌برند که قابلیت سوئیچ کردن بین دو مود (Mode) مختلف Vape Mode و Pod Mode را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. این دستگاه‌ها کوچک و بسیار خوش دست هستند و کاربر را با تنظیمات زیاد (مشابه با ویپ سیستم‌ها)، سردرگم نمی‌کنند.
اگر دستگاه بر روی ویپ مود تنظیم شود، کویل با اهم کمتر وارد مدار دستگاه می‌شود. به عنوان قدم بعدی تنها کافی است کارتریج دستگاه را با جویس مورد نظر خود شارژ کرده و شروع به ویپینگ کنید. اگر دستگاه را بر روی پاد مود تنظیم کنید، کویل با اهم بالاتر مورد استفاده قرار گرفته و دستگاه باید با سالت نیکوتین شارژ شود.
با خریداری یک پاد ماد خوب و باکیفیت، لذت ویپینگ و داشتن یک دستگاه پاد عالی را به صورت یکجا در اختیار خواهید داشت. این دستگاه‌ها بسیار مقرون به صرفه هستند و بهترین جایگزین برای سیگار و البته قلیان (در حالت ویپ مود و استفاده از جویس‌های میوه‌ای و میکس) به شمار می‌روند.
پاد مادها توسط برندهای مختلفی طراحی و تولید می‌شوند. این دستگاه‌ها می‌توانند از نظر سایز و اندازه، جنس بدنه و جنس قطعات داخلی، طراحی بیرونی بدنه، طرح و رنگ، مقدار توان خروجی، طراحی کویل و کارتریج (اینکه به هم متصل باشند یا خیر)، قیمت، طول عمر، حجم باتری و کارایی با همدیگر تفاوت داشته باشند.
از آنجایی که همه انواع مختلف این دستگاه‌ها با یک هدف تولید می‌شوند و اساس کار یکسانی دارند، از اجزای سازنده مشخص و ثابت زیر تولید می‌شوند:

 • بدنه دستگاه؛ که در برخی محصولات دارای روکش چرم و لاکچری است.
 • باتری‌های داخلی و خارجی قابل شارژ که دارای شارژرها و ظرفیت‌های مختلفی هستند.
 • دکمه پاور برای روشن و خاموش کردن دستگاه
 • پورت مخصوص برای شارژ شدن باتری دستگاه که معمولاً در نمونه‌های استاندارد و باکیفیت، پورت USB Type-C است.
 • کارتریج قابل تعویض و قابل شارژ
 • کویل
 • نمایشگر دیجیتال با چراغ‌های LED که شارژ دستگاه، مود دستگاه و تنظیمات توان خروجی اعمال شده توسط کاربر را نمایش می‌دهند.

مزایای خرید پاد ماد

 

مزایای خرید پاد ماد

 

همان‌طور که متوجه شدید، پاد مادها از ارزش خرید بسیار بالایی برخوردار هستند. اگر به دنبال دستگاهی زیبا، خوش دست، قابل شارژ، قیمت مناسب، قابل حمل، کاربردی و دومنظوره می‌گردید که نیازهای شما به سیگار و قلیان را از بین ببرد، باید به دنبال خرید یک پاد ماد مناسب باشید.
مزایای خرید پد ماد را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

 • دستگاهی دومنظوره با قابلیت تنظیم در دو حالت Vape Mode و Pod Mode
 • اقتصادی و مقرون به صرفه
 • خوش دست، زیبا و قابل حمل
 • مناسب برای جویس و سالت
 • مناسب برای افرادی مبتدی که به تازگی وارد دنیای ویپینگ شده‌اند

 

خرید پاد ماد از دخان سون

دخان سون همان فروشگاه اینترنتی است که به دنبال آن می‌گردید. اگر به دنبال تجربه یک خرید آسان و لذت‌بخش هستید، اگر به دنبال تحویل کالا درب منزل هستید، اگر به دنبال تضمین قیمت و تضمین اصالت کالا می‌گردید، اگر می‌خواهید پاد مادهای برندهای برتر و معروفی مانند SMOK و برندهای دیگر را پیدا و خریداری کنید، اگر قصد خرید جویس‌های مختلف با قیمت مناسب را دارید، اگر به دنبال لوازم جانبی مانند باتری، کویل، اتومایزر، المنت، شارژر، لبی، کیف، بند گردنی، استیکر، گلس و کاور هستید، بدون معطلی به دخان سون مراجعه کنید.
هر محصولی که به دنبال آن باشید را در سبد محصولات دخان سون به راحتی و باکیفیت بالا پیدا خواهید کرد. انواع ویپ، پاد، پاد ماد، جویس، سالت، لوازم جانی، پاد یکبار مصرف، ویپ یکبار مصرف و جویس‌های اقتصادی در دخان سون انتظار شما را می‌کشند.

 

 

 

مشاهده بیشتر
جستجوی محصولات
وضعیت موجودی محصولات
دسته بندی
از تا
دسته بندی ها