این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ویپ دخان سون کاملا محفوظ می باشد

پشتیبانی    09056696964        

فروشگاه اینترنتی ویپ دخان سون

بزرگترین فروشگاه اینترنتی ویپ و ایجوس در ایران

فروشگاه اینترنتی ویپ دخان سون

بزرگترین فروشگاه اینترنتی ویپ و ایجوس در ایران

مقالات

ویپ که به عنوان سیگار الکترونیکی نیز شناخته می‌شود، یک دستگاه الکترونیکی است که به جای سیگارهای سنتی برای تأمین نیکوتین به کار می‌رود. نیکوتین در ویپ، به صورت مایع و درون یک مخزن تحت عنوان کویل قرار دارد. وقتی دستگاه فعال می‌شود، کویل گرم شده و مایع نیکوتین به دود تبدیل می‌شود. اگر قصد دارید سیگار الکترونیکی را به عنوان راهی برای ترک سیگار سنتی استفاده کنید، بهترین انتخاب به سلیقه و نیازهای شما بستگی دارد. 

سیگار الکترونیکی یا ویپ، وسیله‌ای الکترونیکی است که سیگار کشیدن و مصرف نیکوتین را به وسیله بخار کردن مایع الکترونیکی (e-liquid) توسط المنت حرارتی (Coil) شبیه‌سازی می‌کند. در سیگارهای الکترونیکی برای تجربه بهتر ویپینگ، از ایجوس استفاده می‌شود. ایجوس در سیگارهای الکترونیکی در طعم‌ها و حجم‌های مختلفی به فروش می‌رسد. در این مقاله می‌خواهیم به طور کامل در مورد ایجوس در سیگارهای الکترونیکی صحبت کنیم و کاربرد این مایع الکترونیکی را به شما بگوییم. با ما همراه باشید.

سیگار الکترونیکی و دستگاه‌های ویپ به عنوان گزینه‌های جذاب و کم‌ضرر برای جایگزینی سیگارهای سنتی شناخته می‌شوند. یکی از انواع مهم دستگاه‌های ویپ، پادهای یکبار مصرف هستند که طرفداران زیادی دارند. در این مقاله، به بررسی و معرفی انواع پاد یکبار مصرف می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

در سال‌های اخیر، بازار ویپ (Vape) یا سیگار الکترونیک، به طور چشمگیری در حال رشد و توسعه بوده است. روز به روز به طرفداران این فناوری نوین، به عنوان یک جایگزین سالم‌تر برای سیگارهای سنتی، افزوده شده است.

در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از موضوع‌های داغ و پربازدید این روزها آشنا کنیم، ویپ چیست؟ پاد چیست؟ ماد چیست؟ این سه چه تفاوت‌ها و شباهت‌هایی با هم دارند؟ ویپ یکبار مصرف و پاد یکبار مصرف چه تفاوتی با نمونه‌های قابل شارژ دارند؟ خرید کدام یک برای من مناسب‌تر و به صرفه‌تر است؟ کدام مورد برای افراد سیگاری بهتر است و کدام یک برای افرادی که به قلیان و دود زیاد اعتیاد دارند؟ بازار سیگارهای الکترونیکی در چند سال گذشته حسابی داغ بوده است. E Smoke یا همان سیگارهای الکترونیکی موضع داغ بحث‌های امروزی در کوچه و خیابان است، بنابراین بهتر است اطلاعات کامل و به روزی در مورد این سیگارهای جدید، مضرات و مزایا، شباهت‌ها و تفاوت‌های آن‌ها با یکدیگر داشته باشیم. برای آشنایی بیشتر با پاد، ماد، ویپ و تفاوت آن‌ها با یکدیگر، پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

یافتن بهترین جویس تلاشی بی‌پایان می‌طلبد. اما اگر دست به چنین کاری زدید، به دنیایی از طعم‌های خوشمزه وارد می‌شوید. طعم‌های میوه‌هایی را خواهید چشید که حتی از فکر به آن‌ها دهانتان آب میفتد. طعم دسرهای شیرین و وسوسه‌انگیز و یا طعم‌های الهام گرفته از کوکتل و غلات را امتحان خواهید کرد.. در ادامه با ماه همراه باشید.

اگر به‌ تازگی استفاده از ویپ را شروع کرده‌اید، قطعاً به دنبال بررسی تفاوت جویس معمولی با سالت یا ایجوس سالت هستید. استفاده از ویپ به‌عنوان جایگزین سیگار می‌تواند تا حد بسیار زیادی موجب افزایش سطح سلامتی جسمی شما شود.

در این مقاله قصد داریم دستگاه کالیبورن جی دو  مورد بررسی قرار دهیم. امروزه با پیشرفت فناوری مشاهده می‎کنید که خانواده کالیبرن  Uwell هر روز گسترده‌تر می‎شود. یکی دیگر از اعضای جدید به نام Caliburn G2 اندکی پس از انتشار Caliburn AK2 ظهور پیدا کرد. این سیستم به طور عمده از Caliburn G ارتقا یافته است.

از نظر ساختاری در واقع شبیه به همان پاد قابل شارژ است. تنها تفاوتی که بین آن‌ها وجود دارد این است که شما در پاد یکبار مصرف نمی‌توانید بعد از استفاده کارتریج آن را شارژ کنید. در واقع برخی از پادها با داشتن ساختاری دیگر قابلیت تعویض کارتریج را دارند.

ابتدا ماهیت و چگونگی کارکرد ویپ و همچنین اجزای مختلف آن معرفی میشود تا مشتریان به طور کامل با عملکرد محصول آشنا شوند. تفاوت سیگار سنتی و ویپ و همچنین عوارض هریک به طور مختصر توضیح داده میشود تا متقاضیان به‌منظور ترک سیگار و خرید ویپ با آگاهی و اطمینان کامل روند صحیح را شروع کرده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن نتیجه دلخواه را دریافت کنند.

حتما شما هم این ضرب‌المثل معروف را شنیده‌اید که «ترک عادت موجب مرض است» اما نه همه عادت‌ها، ترک برخی از عادات موجب سلامتی است. اعتیاد به سیگار یکی از عادت‌هایی است که هرچه زودتر ترک بشود، به نفع فرد سیگاری و اطرافیان او خواهد بود و البته به ضرر صاحبان صنعت عظیم دخانیات در دنیا! درباره مزایای ترک سیگار بسیار شنیده‌ایم

کلمه ویپ ،از کلمه لاتین "وی پرایزر" Vaporizer به معنای "بخارساز" گرفته شده است . Vaporizerها که در حقیقت مدل های ابتدایی ویپ های کنونی می باشند ،از دهه 60 میلادی بین مردم رواج پیدا کردند و سپس با تکاملی که به مرور روی آنها اتفاق افتاد به ویپ های امروزی تبدیل شدند .به صورت کلی ویپ وسیله ایی است که انرژی الکتریکی را به انرژی گرمایی تبدیل می کند و در نهایت این حرارت حاصل شده ، به مایعی منتقل می شود و باعث تبخیر آن می شود .ویپ شامل چهار بخش اصلی می باشد که عبارتند از ماد (MOD) ، اتومایزر ، ایجوس (E-JUICE) و باطری است که به اختصار در مورد هر کدام از آنها توضیحی داده می شود .