این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ویپ دخان سون کاملا محفوظ می باشد

پشتیبانی    09056696964

فروشگاه اینترنتی ویپ دخان سون

بزرگترین فروشگاه اینترنتی ویپ و ایجوس در ایران

فروشگاه اینترنتی ویپ دخان سون

بزرگترین فروشگاه اینترنتی ویپ و ایجوس در ایران

مرتب سازی :

ویپ‌ها اولین سیگارهای الکترونیکی بودند که برای ترک دادن افراد معتاد به سیگار و قلیان به بازار عرضه شدند و مصارفی درمانی و پزشکی داشتند؛ اما رفته رفته به دلیل طراحی‌های شیک، فراهم کردن امکان ویپینگ در سطح‌های متفاوت و استقبال بی‌نظیر کاربران در سرتاسر دنیا، به یک کالای تجاری و تجملاتی تبدیل شدند. سیگارهای الکترونیکی این روزها انواع و تنوع بسیار مختلفی در بازار دارند. اگر برای خرید سیگار الکترونیکی به فروشگاه‌ها یا وب‌سایت‌های معتبر سر بزنید، با انبوهی از محصولات روبرو خواهید شد که اسم‌های متفاوت و بعضاً عجیبی دارند، از پاد سیستم و دستگاه ویپ گرفته تا ماد، پاد ماد، ویپ پاد، پاد یکبار مصرف و ویپ یکبار مصرف! بنابراین باید آشنایی کاملی با محصولی که خریداری می‌کنید، داشته باشید. ویپ یکبار مصرف نوع خاصی از سیگارهای الکترونیکی در دسته ویپ‌ها است که طرفداران خاص خود را دارد.

 

ویپ یکبار مصرف

سیگار الکترونیکی چیست؟ انواع سیگار الکترونیکی

طراحی، ساختار و کاربرد سیگار الکترونیکی تا حد زیادی از نام آن مشخص است. سیگار الکترونیکی از اجزای الکترونیکی و مکانیکی مانند باتری، کویل، اتومایزر، کارتریج و بدنه تشکیل می‌شود و برخلاف سیگارهای معمولی، خبری از کاغذ سیگار، توتون و فیلترهای پنبه‌ای در آن نیست.
سیگار یکبار مصرف اساس کار ساده‌ای دارد. ماده‌ای مایع و روغنی شکل که بسیار غلیظ است، به نام جویس یا سالت نیکوتین، در داخل کارتریج (مخزن) سیگار الکترونیکی شارژ می‌شود. با فشردن دکمه ویپینگ، کویل شروع به کشیدن جریان از باتری کرده و داغ می‌شود. حرارت حاصل از داغی کویل منجر به تبخیر شدن مقدار مشخص و تنظیم شده‌ای از مایع داخل کارتریج می‌شود. بخار حاصل از تبخیر مایع کارتریج توسط لبی وارد دهان کاربر شده و حاوی موادی مانند نیکوتین، گلیسیرین، بخار (کلود) حجیم، اسانس‌های میوه‌ای و میکس و چند ماده دیگر است.
تمام سیگارهای الکترونیکی از جمله دو دسته بزرگ این سیگارها، پادها و ویپ‌ها، از همین اساس کار پیروی می‌کنند. تنها تفاوت بین پاد سیستم‌ها و ویپ سیستم‌ها در مایعی است که داخل کارتریج آن‌ها شارژ می‌شود. ویپ‌ها بیشتر برای افرادی مناسب است که تمایل زیادی به قلیان کشیدن دارند. مایع ویپ سیستم‌ها جویس (Juice) نام دارد که دارای نیکوتین کم (یا حی صفر) و گلیسیرین زیاد بوده و بخارهای حجیم و خوشایندی را تولید می‌کند که حس کشیدن قلیان را تداعی می‌کنند.
در سمت مقابل پادها بیشتر برای ترک دادن افراد سیگاری مناسب هستند، چرا که مایع داخل کارتریج آن‌ها، سالت نیکوتین یا به اختصار سالت، دارای نیکوتین بیشتر و گلیسیرین کمتر بوده و هر پاف (Puff) از آن، دقیقاً همانند سیگار، بخار کمی داشته و نیکوتین بیشتری را به بدن تزریق می‌کند.

 

انواع ویپ یکبار مصرف

 

ویپ چیست؟

برای آشنایی با ویپ یکبار مصرف ابتدا باید با مفهوم و کارایی ویپ سیستم‌ها یا همان دستگاه‌های ویپ آشنا شویم. ویپ سیستم‌ها نوع خاص و ابتدایی سیگارهای الکترونیکی هستند که بخار زیادی تولید می‌کنند و برای افرادی که به قلیان‌های میوه‌ای علاقه دارند، بهترین جایگزین محسوب می‌شوند.
ویپ سیستم به دستگاهی گفته می‌شود که از یک کارتریج، باتری، بدنه، کویل، اتومایزر، پورت شارژ، شارژر، مایع جویس، دکمه پاور و ولوم تنظیم میزان توان خروجی دستگاه ساخته شده است و کار کردن با آن، بسیار راحت‌تر و تمیزتر از مهیا کردن و جمع کردن قلیان است.
مایعی به نام جویس را در داخل مخزن دستگاه ویپ خود بریزید، باتری دستگاه را شارژ کنید، دکمه پور را بزنید تا دستگاه روشن شده و آماده به کار شود و پس از انجام دادن تنظیمات مدنظر و دلخواه خود، شروع به ویپینگ کنید. به همین سادگی! نه نیازی به زغال دارید،‌ نه دود و دم آن‌چنانی راه انداخته‌اید و نه نیازی به مراقب از زغال برای عدم سوزاندن فرش و غیره را دارید.
ویپ سیستم‌ها دستگاه‌های حرفه‌ای برای تجربه ویپینگ در سطوح مختلف هستند. این دستگاه‌های ولوم‌هایی دارند که به شما کمک می‌کنند تا مقدار توان خروجی دستگاه را تنظیم کنید. توان خروجی دستگاه رابطه مستقیمی با مقدار بخار تولیدشده و مقدار نیکوتینی دارد که از مایع جویس تبخیر شده و وارد بدن شما می‌شود.
هرچه مقدار توان خروجی دستگاه را بالاتر ببرید، اهمی که بر سر راه کویل قرار گرفته بالاتر می‌رود. با این کار، کویل جریان بیشتری از باتری دستگاه می‌کشد و حرارت بالاتری را تولید می‌کند. با بالا رفتن حرارت، جویس بیشتری در هر پاف تبخیر می‌شود و در نتیجه، هم بخار (Cloud) بیشتری تولید می‌شود و هر نیکوتین بیشتری وارد بدن شما می‌شود.
جویس‌هایی که در داخل کارتریج ویپ شارژ می‌شوند، دارای تنوع مزه‌ای بسیار بالایی هستند و به راحتی می‌توانند نیازهای افراد علاقه‌مند به قلیان‌های میوه‌ای را پوشش داده و رضایت آن‌ها را جلب کنند. همانند توتون‌های قلیان، جویس‌های ویپ سیستم‌ها در طعم‌های میوه‌ای و میکس‌های بسیار متنوعی وارد بازار می‌شوند و از این نظر، هیچ نگرانی برای افراد قلیانی از بابت تست کردن طعم‌های میوه‌ای مختلف، وجود نخواهد داشت.
ویپ‌ها انواع مختلفی دارند. دو دسته بزرگ از این دستگاه‌ها با نام ویپ‌ سیستم و ویپ یکبار مصرف روانه بازار می‌شوند.

 

مدل ویپ یکبار مصرف

ویپ یکبار مصرف

نمونه‌های قابل شارژ و چندبار مصرف ویپ‌ها، به باتری‌هایی مجهز شده‌اند که قابلیت شارژ شدن دارند و همانند گوشی‌های هوشمند، می‌توان آن‌ها را بارها و بارها شارژ کرده و مورد استفاده قرار داد. کویل، کارتریج و اتومایزر این دستگاه‌ها نیز قابلیت شارژ و تعویض دارند.
کارتریج ویپ سیستم در صورت خالی شدن از جویس، مجدد قابلیت پر شدن و استفاده دارد. به همین ترتیب اگر باتری دستگاه نیز خالی شود،‌با استفاده از شارژر مخصوص قابل شارژ و استفاده دوباره خواهد بود. پورت شارژ ویپ سیستم‌های استاندارد، پورت USB Type-C بوده و به راحتی با شارژرهای اندرویدی رایج، قابل شارژ است.
در سمت مقابل اما ویپ یکبار مصرف قرار دارد که باتری و کارتریج آن، قابل شارژ نیست. اگر باتری و جویس داخل کارتریج این دستگاه تمام شود،‌به ناچار باید آن را دور انداخته و دستگاه ویپ یکبار مصرف دیگری را خریداری کنید.
دستگاه ویپ یکبار مصرف با یک باتری و یک مخزن پر از جویس در اختیار شما قرار داده می‌شود. با خریداری ویپ یکبار مصرف و به محض خارج کردن آن از جعبه بسته‌بندی، بدون نیاز به خریداری جویس و انجام تنظیمات پیچیده، می‌توانید از دستگاه خود استفاده کرده و شروع به ویپینگ کنید.
ویپ یکبار مصرف در نمونه‌های استانداردی که توسط برندهای معروف و معتبر مانند موسمو تولید می‌شوند، با یک باتری کلاس A 650 میلی آمپر ساعتی همراه است. ویپ یکبار مصرف برای تعداد مشخصی از پاف ساخته شده است و این عدد بر روی بدنه و جعبه دستگاه قید می‌شود. ویپ یکبار مصرف از تعداد پاف 300 تا 12 هزار پاف قابل خریداری است.
ویپ یکبار مصرف برای افراد مبتدی که به تازگی وارد دنیای ویپینگ و استفاده از سیگارهای الکترونیکی شده‌اند، دستگاه مناسب‌تری است و کاربری راحت‌تری دارد. ویپ یکبار مصرف در طعم‌های میوه‌ای و میکس مختلفی در بازار وجود داشته و قابل خریداری است. این ویپ‌ها معمولاً دارای نیکوتین بسیار کم 0.5 درصد هستند.
مزایای خرید ویپ یکبار مصرف نسبت به مصرف سیگار و قلیان
ویپ یکبار مصرف مزایا و نقاط برتری بسیار زیاد و واضحی نسبت سیگار دارد. تمام مزایای خریداری ویپ یکبار مصرف در مقایسه با خرید سیگار را می‌توان در موارد زیر دسته بندی کرد:

 • ویپ یکبار مصرف صرفه اقتصادی بالاتری نسبت به خرید و استعمال سیگار و قلیان دارد.
 • ویپ یکبار مصرف ظاهری شیک، زیبا، خوش دست و لاکچری داشته و وجهه بد سیگار و قلیان را ندارد.
 • بخاری که ویپ یکبار مصرف تولید می‌کند، بوی بسیار مطبوع و دلپذیری داشته و برخلاف دود سیگار، بوی بد و آزاردهنده‌ای برای اطرافیان ندارد. موردی که باعث می‌شود شما بتوانید از ویپ یکبار مصرف خود در تمام شرایط و محیط‌ها (حتی محیط‌های رسمی و سربسته مانند داخل منزل)، بدون محدودیت استفاده کنید.
 • بخار ویپ یکبار مصرف صدها نوع ماده سمی که داخل دود سیگار و قلیان وجود دارد را نداشته و از این منظر و طبق تحقیقات، تا 95 درصد ضرر کمتری نسبت به مصرف سیگار و قلیان دارد.
 • ویپ یکبار مصرف هدیه‌ای لاکچری برای افرادی است که می‌خواهند سیگار و قلیان را ترک کنند.
 • استفاده از آن راحت و سریع بوده و قابل حمل است. به راحتی در جیب و کیف‌های کمری جا می‌گیرد.
 • نیکوتین بسیار کمتری نسبت به سیگار و قلیان وارد ریه‌های شما می‌کند و در عین حال، فاقد ماده سمی و کشنده قطران است.
 • قیمت مناسب‌تری نسبت به ویپ سیستم دارد.
 • نیازی به خریداری جویس و شارژر ندارد.
 • رابط کاربری آسان و مناسب برای افراد مبتدی
   

خرید ویپ یکبار مصرف

 

خرید ویپ یکبار مصرف از فروشگاه دخان سون

اگر قصد خرید ویپ یکبار مصرف را دارید، تنها باید به فروشگاه‌های معتبر اعتماد کنید، چرا که نمونه‌های تقلبی و کیفیت پایینی از این دستگاه‌ها در بازار وجود دارند که در صورت خریداری، ضرر اقتصادی قابل توجهی را به شما وارد می‌کنند. فروشگاه دخان سون می‌تواند بهترین انتخاب شما باشد.
هر دستگاه و لوازم جانبی که بخواهید، از انواع ویپ سیستم و پاد سیستم گرفته تا پاد ماد، ماد، ویپ پاد، پاد یکبار مصرف، ویپ یکبار مصرف، جویس، سالت، لوازم جانبی مانند استیکر، باتری، کویل، شارژر، اتومایزر، کیف، بند گردنی، محافظ گلس و کاور، در سبد محصولات این فروشگاه، با تضمین قیمت و تضمین اصالت کالا، پیدا خواهید کرد.
برای خرید ویپ یکبار مصرف از برندهای معروف و معتبر، به وب‌سایت اینترنتی دخان سون مراجعه فرمایید.
 

مشاهده بیشتر
دسته بندی ها