این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ویپ دخان سون کاملا محفوظ می باشد

پشتیبانی    09056696964

فروشگاه اینترنتی ویپ دخان سون

بزرگترین فروشگاه اینترنتی ویپ و ایجوس در ایران

فروشگاه اینترنتی ویپ دخان سون

بزرگترین فروشگاه اینترنتی ویپ و ایجوس در ایران

ویپ دخان سون ایجوس ایجوس سامز ویپ انبه تمشک 120 میل | SAMS VAPE MANGO CRUSH JUICE
ایجوس سامز ویپ انبه تمشک 120 میل | SAMS VAPE MANGO CRUSH JUICE

ایجوس سامز ویپ انبه تمشک حجم 120 میلی لیتر نیکوتین 3

SAMS VAPE MANGO CRUSH JUICE 120ml/3mg

850,000 تومان

طعم استوایی انبه رسیده به همراه مزه جذاب تمشک را میتوانید در جویس منگو کراش از برند محبوب سمز ویپ تجربه کنید.

با محصولات مشابه مقایسه کن
سامز ویپ
نام برند : سامز ویپ
+ موارد بیشتر

افرادی که مدتها مصرف قلیان داشته اند و از زیان‌های مخرب قلیان باخبر هستند و یا به طور کلی قصد استفاده تفریحی از ویپ‌ها را دارند؛ به استفاده از جویس‌ها روی می‌آورند. جویس‌ها مناسب استفاده در ویپ‌ها و پادماد‌ها بوده و در طعم‌ و عطرهای مختلفی تولید می‌شوند. برندهای معتبر تولید کننده، جویس‌ها را در نیکوتین‌های مختلفی از جمله بدون نیکوتین تولید میکنند و به بازار عرضه میکنند.

اکثر کمپانی‌های معتبر، به دنبال تولید و در دسترس قرار دادن جویس‌ها با طعم‌های میوه‌ای و تنباکویی و دسری هستند. از جمله کمپانی آمریکایی پرطرفدار سمز ویپ که با تولید جویس انبه تمشک توانسته طرفداران خود را شگفت زده کند. این جویس محبوب از طعم استوایی انبه رسیده به همراه مزه جذاب تمشک تهیه شده‌ است و چنانچه قصد تغییر و امتحان طعم های دیگری را دارید، این طعم میتواند در متحول کردن ویپینگ شما تاثیر داشته باشد. این جویس عطر و طعمی کاملاً میوه‌ای و دور از تنباکو را در هر بار استفاده برایتان به ارمغان می‌آورد.

برای اطلاع از ترکیبات این محصول میتوانید از صفحه مشخصات کمک بگیرید و چنانچه نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید با مشاوران ما در ویپ دخان سون در تماس باشید.

پیشنهاد ویپ دخان سون برای همراهان ما این است که حتما قبل از استفاده جویس آنرا به خوبی تکان دهید چرا که جویس‌ها از ترکیبات مختلفی از جمله گلیسیرین گیاهی و پروپیلن گلیکول تهیه شده‌اند.

البته کمپانی‌های معتبر دیگری هم طعم‌هایی مشابه تولید کرده‌اند که امتحان آن‌ها خالی از لطف نیست. برای مثال میتوانید از لینک جویس‌ها دیدن کنید.

در این قسمت برای ویپینگ بهتر شما عزیزان؛ لازم به ذکر است که به این تذکرات توجه داشته باشد :

تذکر 1 :

استفاده از جویس‌ها در دستگاه‌های پادسیستم، به دستگاه‌تان آسیب وارد می‌کند؛ پس حتما از جویس‌ها تنها در ویپ‌ها یا پادماد‌ها استفاده کنید. ‌لازم است دقت کنید کویل یا کارتریج متناسب با جویس را بر روی دستگاه خود قرار دهید. هم‌چنین پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب جویس یا سالت نیکوتین ابتدا در بخش مقالات سایت دخان سون، اطلاعات خود را در این زمینه بالا برده و سپس اقدام به خرید کنید.


تذکر 2 :

چنانچه اطلاعات کافی برای انتخاب جویس یا سالت نیکوتین ندارید و نیاز به راهنمایی دارید، از طریق (شماره های تماس) می توانید با مشاوران ما در دخان سون در ارتباط باشید.

مشخصات فنی ایجوس سامز ویپ انبه تمشک 120 میل | SAMS VAPE MANGO CRUSH JUICE

حجم 120 میلی لیتر
نیکوتین 3 میلی گرم
ویجی VG (گلیسیرین طبیعی) = 70%
پیجی PG (پروپیلن گلیکول) = 30%
محصولات مکمل
محصولات مشابه