این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ویپ دخان سون کاملا محفوظ می باشد

فروشگاه اینترنتی ویپ دخان سون

بزرگترین فروشگاه اینترنتی ویپ و ایجوس در ایران

فروشگاه اینترنتی ویپ دخان سون

بزرگترین فروشگاه اینترنتی ویپ و ایجوس در ایران

ویپ دخان سون ایجوس جویس فایو پانز بادام زمینی موز کارامل | FIVE PAWNS GRANDMASTER PEANUT, BANANA & CARAMEL FLAVORED JUICE
جویس فایو پانز بادام زمینی موز کارامل | FIVE PAWNS GRANDMASTER PEANUT, BANANA & CARAMEL FLAVORED JUICE

جویس فایو پانز بادام زمینی موز کارامل حجم 60 میلی لیتر نیکوتین 3 میلی گرم

FIVE PAWNS GRANDMASTER PEANUT, BANANA & CARAMEL FLAVORED JUICE 60ml/3mg

750,000 تومان 650,000 تومان

طعم موز رسیده همراه با مزه خوشمزه کره بادام زمینی و کارامل را میتوانید در جویس GRANDMASTER از سری محصولات برند فایو پانز تجربه کنید.

با محصولات مشابه مقایسه کن
فایو پانز
نام برند : فایو پانز
+ موارد بیشتر

افرادی که مدتها مصرف قلیان داشته اند و از زیان‌های مخرب قلیان باخبر هستند و یا به طور کلی قصد استفاده تفریحی از ویپ‌ها را دارند؛ به استفاده از جویس‌ها روی می‌آورند. جویس‌ها مناسب استفاده در ویپ‌ها و پادماد‌ها بوده و در طعم‌ و عطرهای مختلفی تولید می‌شوند. برندهای معتبر تولید کننده، جویس‌ها را در نیکوتین‌های مختلفی از جمله بدون نیکوتین تولید میکنند و به بازار عرضه میکنند.

اکثر کمپانی‌های معتبر، به دنبال تولید و در دسترس قرار دادن جویس‌ها با طعم‌های میوه‌ای و تنباکویی و دسری هستند. از جمله کمپانی آمریکایی پرطرفدار فایو پانز که با تولید جویس بادام زمینی موز کارامل توانسته طرفداران خود را شگفت زده کند. این جویس محبوب از طعم جذاب دسری کره بادام زمینی همراه با موز رسیده و کارامل تهیه شده‌ است و چنانچه قصد تغییر و امتحان طعم های دیگری را دارید، این طعم میتواند در متحول کردن ویپینگ شما تاثیر داشته باشد. این جویس عطر و طعمی کاملاً میوه‌ای دسری و دور از تنباکو را در هر بار استفاده برایتان به ارمغان می‌آورد.

برای اطلاع از ترکیبات این محصول میتوانید از صفحه مشخصات کمک بگیرید و چنانچه نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید با مشاوران ما در ویپ دخان سون در تماس باشید.

پیشنهاد ویپ دخان سون برای همراهان ما این است که حتما قبل از استفاده جویس آنرا به خوبی تکان دهید چرا که جویس‌ها از ترکیبات مختلفی از جمله گلیسیرین گیاهی و پروپیلن گلیکول تهیه شده‌اند.

البته کمپانی‌های معتبر دیگری هم طعم‌هایی مشابه تولید کرده‌اند که امتحان آن‌ها خالی از لطف نیست. برای مثال میتوانید از لینک جویس‌ها دیدن کنید.

در این قسمت برای ویپینگ بهتر شما عزیزان؛ لازم به ذکر است که به این تذکرات توجه داشته باشد :

تذکر 1 :

استفاده از جویس‌ها در دستگاه‌های پادسیستم، به دستگاه‌تان آسیب وارد می‌کند؛ پس حتما از جویس‌ها تنها در ویپ‌ها یا پادماد‌ها استفاده کنید. ‌لازم است دقت کنید کویل یا کارتریج متناسب با جویس را بر روی دستگاه خود قرار دهید. هم‌چنین پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب جویس یا سالت نیکوتین ابتدا در بخش مقالات سایت دخان سون، اطلاعات خود را در این زمینه بالا برده و سپس اقدام به خرید کنید.


تذکر 2 :

چنانچه اطلاعات کافی برای انتخاب جویس یا سالت نیکوتین ندارید و نیاز به راهنمایی دارید، از طریق (شماره های تماس) می توانید با مشاوران ما در دخان سون در ارتباط باشید.

مشخصات فنی جویس فایو پانز بادام زمینی موز کارامل | FIVE PAWNS GRANDMASTER PEANUT, BANANA & CARAMEL FLAVORED JUICE

حجم 50 میلی لیتر
نیکوتین 0 میلی گرم
ویجی VG (گلیسیرین طبیعی) = 50%
پیجی PG (پروپیلن گلیکول) = 50%
محصولات مکمل
محصولات مشابه