این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ویپ دخان سون کاملا محفوظ می باشد

فروشگاه اینترنتی ویپ دخان سون

بزرگترین فروشگاه اینترنتی ویپ و ایجوس در ایران

فروشگاه اینترنتی ویپ دخان سون

بزرگترین فروشگاه اینترنتی ویپ و ایجوس در ایران

ویپ دخان سون ایجوس سالت سالت پاد سالت توتفرنگی موز ریواس | POD SALT NEXUS STRAWBERRY BANANA RHUBARB SALT
سالت پاد سالت توتفرنگی موز ریواس | POD SALT NEXUS STRAWBERRY BANANA RHUBARB SALT

سالت پاد سالت توتفرنگی موز ریواس حجم 30 میلی لیتر نیکوتین 25 میلی گرم

POD SALT NEXUS STRAWBERRY BANANA RHUBARB SALT JUICE 30ml/25mg

470,000 تومان

طعم میوه‌ای خاص توتفرنگی شیرین و موز خامه ای به همراه ریواس تند را میتوانید در سالت نیکوتین استرابری بانانا ریبارب از سری محصولات NEXUS برند پاد سالت تجربه کنید.

با محصولات مشابه مقایسه کن
پاد سالت
نام برند : پاد سالت
+ موارد بیشتر

بیشتر کسانی که قصد ترک سیگار و جایگزین کردن هستند به استفاده از سالت نیکوتین‌ها روی می‌آورند. سالت نیکوتین‌ها مناسب استفاده در پادسیستم‌ها و پادماد‌ها بوده و در طعم‌ و عطرهای مختلفی تولید می‌شوند.

افرادی که مدتها مصرف سیگار داشته اند و از طعم و بوی تنباکو خسته شده‌اند ، حال به دنبال تست کردن طعم های میوه‌های هستند رو به افزایش است. لذا اکثر کمپانی‌های معتبر، به دنبال تولید و در دسترس قرار دادن طعم های میوه‌ای با تنوع بیشتری نسبت به تنباکو هستند. از جمله کمپانی انگلیسی پرطرفدار پاد سالت که با تولید سالت نیکوتین توتفرنگی موز ریواس توانسته طرفداران خود را شگفت زده کند. این سالت نیکوتین محبوب از طعم میوه‌ای خاص توتفرنگی شیرین و موز خامه ای به همراه ریواس تند ساخته شده‌ است و چنانچه قصد تغییر و امتحان طعم های دیگری را دارید، این طعم میتواند در متحول کردن ویپینگ شما تاثیر داشته باشد. چراکه همزمان با محیا کردن نیکوتین مورد نیاز برای شما، عطر و طعمی کاملاً میوه‌ای و دور از تنباکو را در هر بار استفاده برایتان به ارمغان می‌آورد.

برای اطلاع از ترکیبات این محصول میتوانید از صفحه مشخصات کمک بگیرید و چنانچه نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید با مشاوران ما در ویپ دخان سون در تماس باشید.

البته کمپانی‌های معتبر دیگری هم طعم‌هایی مشابه تولید کرده‌اند که امتحان آن‌ها خالی از لطف نیست. برای مثال میتوانید از لینک سالت نیکوتین‌ها دیدن کنید.

در این قسمت برای ویپینگ بهتر شما عزیزان؛ لازم به ذکر است که به این تذکرات توجه داشته باشد :

تذکر 1 :

استفاده از سالت نیکوتین‌ها در دستگاه‌های ویپ‌، به دستگاه‌تان آسیب وارد می‌کند؛ پس حتما از سالت نیکوتین‌ها تنها در پاد سیستم‌ها یا پادماد‌ها استفاده کنید. ‌لازم است دقت کنید کویل یا کارتریج متناسب با سالت نیکوتین را بر روی دستگاه خود قرار دهید. هم‌چنین پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب جویس یا سالت نیکوتین ابتدا در بخش مقالات سایت دخان سون، اطلاعات خود را در این زمینه بالا برده و سپس اقدام به خرید کنید.


تذکر 2 :

چنانچه اطلاعات کافی برای انتخاب جویس یا سالت نیکوتین ندارید و نیاز به راهنمایی دارید، از طریق (شماره های تماس) می توانید با مشاوران ما در دخان سون در ارتباط باشید.

مشخصات فنی سالت پاد سالت توتفرنگی موز ریواس | POD SALT NEXUS STRAWBERRY BANANA RHUBARB SALT

حجم 30 میلی لیتر
نیکوتین 25 میلی گرم
ویجی VG (گلیسیرین طبیعی) = 50%
پیجی PG (پروپیلن گلیکول) = 50%

نظرات

محصولات مکمل
محصولات مشابه